Ceník

Pro Členy Klubu Do-Formy platí cena uvedená v závorce. Pokud chcete také čerpat členské slevy, vyřiďte si členství on-line nebo ve studiu LeVITAs.

CENÍK UZAVŘENÝCH KURZŮ:

Cena každého kurzu je uvedena přímo u daného kurzu. Počet lekcí v kurzu se pohybuje mezi 10 a 15 lekcemi a podle toho je také různá cena každého kurzu. 

CENÍK OTEVŘENÝCH LEKCÍ:

Otevřené lekce najdete aktuálně ve studiu LeVITAs, Minoritská 10. 

Otevřené lekce fungují na kreditový systém. Zakoupené můžete kombinovat  na lekce dle vlastních preferencí. Kredity nelze využít na uzavřené kurzy.

1 LEKCE BASIC - 180 KREDITŮ

Jóga ve vzduchu®, Hula Hoop, Zdravá záda, Hatha Jóga, Flexi

180,- Kč

(180,- Kč)

5 LEKCÍ BASIC - 900 KREDITŮ

Jóga ve vzduchu® , Hula Hoop, Zdravá záda, Hatha Jóga, Flexi

800,- Kč

 1 lekce = 160,- Kč

(700,- Kč

1 lekce = 140,- Kč)

10 LEKCÍ BASIC - 1800 KREDITŮ

Jóga ve vzduchu® , Hula Hoop, Zdravá záda, Hatha Jóga, Flexi

1500,- Kč

1 lekce = 150,- Kč

(1300,- Kč

1 lekce = 130,- Kč)

1 LEKCE HAPPY HOUR - 150 KREDITŮ

Jóga ve vzduchu® Gravid, Cvičení pro maminky, lekce označené jako happy hour

150,- Kč


5 LEKCÍ HAPPY HOUR - 750 KREDITŮ

Jóga ve vzduchu® Gravid, Cvičení pro maminky, lekce označené jako happy hour

(600,- Kč, 1 lekce = 120,- Kč)

700,- Kč

1 lekce = 140,- Kč

10 LEKCÍ HAPPY HOUR - 1500 KREDITŮ

Jóga ve vzduchu® Gravid, Cvičení pro maminky, lekce označené jako happy hour

(1000,- Kč,  1 lekce = 100,- Kč)

1200,- Kč

(1 lekce = 120,- Kč)

INDIVIDUÁLNÍ LEKCE

Na tuto lekci není možné využít kreditový systém

600,- Kč

NA VEŠKERÉ LEKCE VÁM RÁDI VYSTAVÍME DÁRKOVÝ POUKAZ PRO VAŠE BLÍZKÉ

Platnost všech zakoupených kreditů / lekcí je do 31. 1. 2021

Každý semestr měníme celý rozvrh lekcí. Proto prosím, zvažte zakoupení počtu kreditů vždy tak, abyste je stihli využít v právě probíhajícím semestru. 

JAK KREDITOVÝ SYSTÉM FUNGUJE?

Každá lekce v rezervačním systému je ohodnocena určitým počtem kreditů. Kreditů si můžete nakoupit více a čerpat z nich různé lekce. Podle hodnoty lekce se Vám budou odečítat kredity. Čím více kreditů nakoupíte, tím levnější pro Vás každá lekce bude. Nakoupené kredity můžete libovolně kombinovat a navštěvovat lekce různých kreditových hodnot. 

Příklad možné kombinace čerpání kreditů:

Koupíte si permanentku za 1800,- Kč a dostanete za ni 1800 keditů. Za ty si můžete:

a) přijít 10x na lekci z kategorie Basic

b) přijít 10x na lekci z kategorie Happy Hour a k tomu dvakrát na lekci Basic

Záleží jen na Vás, jaké kombinace zvolíte.

Při kombinaci se může stát, že vám zůstane drobný nevyužitelný kredit (např. 50 kreditů, za které nelze jít na žádnou lekci). Tento zůstatek je nevratný a nelze jej refundovat v penězích. Můžete jej však doplatit do základní ceny lekce (např. doplatíte částku 100,- Kč a přijdete na lekci Basic).

JAK MOHU ZA CVIČENÍ ZAPLATIT?

CHCI PLATIT HOTOVĚ: Na první lekci se můžete v našem rezervačním systému přihlásit bez předchozí platby. Následně ji uhradíte ve studiu. Přejete-li si chodit i nadále, je třeba si následující lekce předplatit. Přímo ve studiu LeVITAs se Vám na recepci v této věci budou věnovat recepční vždy v otevírací době studia, tj. od pondělí do čtvrtka od 15 do 19 hodin.

CHCI PLATIT PŘEVODEM: NA číslo účtu 84559708 / 2010 pošlete částku zvolenou podle ceníku výše. Do zprávy pro příjemce uveďte svůj e-mail, pod kterým jste registrováni v rezervačním systému a účel platby (např. 10 lekcí happy hour nebo kurz Acrobat). Pokud na kredity spěcháte, pošlete nám současně na info@jogavevzduchu.cz a my Vám kredity dobijeme ihned.

CHCI PLATIT MULTISPORT KARTOU: Na první lekci se můžete v našem rezervačním systému přihlásit bez předchozí platby. Následně lekci uhradíte multisport kartou na místě. Přejete-li si chodit i nadále, informujte o tom recepční nebo lektorku, nastaví Vám v rezervačním systému neomezený přístup.

CHCI PLATIT ACTIVEPASS KARTOU (SODEXO): Na první lekci se můžete v našem rezervačním systému přihlásit bez předchozí platby. Následně lekci uhradíte ActivePass kartou na místě. Přejete-li si chodit i nadále, informujte o tom recepční nebo lektorku, nastaví Vám v rezervačním systému neomezený přístup.