Ceník

JAK MOHU ZA CVIČENÍ ZAPLATIT?

CHCI PLATIT HOTOVĚ: Na první lekci se můžete v našem rezervačním systému přihlásit bez předchozí platby. Následně ji uhradíte ve studiu. Přejete-li si chodit i nadále, je třeba si následující lekce předplatit. Přímo ve studiu LeVITAs se Vám na recepci v této věci budou věnovat recepční vždy v otevírací době studia, tj. od pondělí do čtvrtka od 16 do 19 hodin.

CHCI PLATIT PŘEVODEM: Na číslo účtu 2702042212/2010 pošlete částku zvolenou podle ceníku níže. Do zprávy pro příjemce uveďte svůj e-mail, pod kterým jste registrováni v rezervačním systému a účel platby (např. 10 lekcí happy hour nebo kurz Acrobat). Pokud na kredity spěcháte, pošlete nám současně e-mail na levitas@jogavevzduchu.cz a my Vám kredity dobijeme ihned.

CHCI PLATIT MULTISPORT KARTOU: Na první lekci se můžete v našem rezervačním systému přihlásit bez předchozí platby. Následně lekci uhradíte multisport kartou na místě. Přejete-li si chodit i nadále, informujte o tom recepční nebo lektorku, nastaví Vám v rezervačním systému neomezený přístup. Kurz je možné hradit kartou Multisport nebo ActivePass. Předem je však nutné složit zálohu ve výši 500,- Kč na recepci LeVITAs (není možné zálohu složit převodem na účet). Při absenci nebo opomenutí zápisu/pípnutí karty bude ze zálohy stržena částka 100,- Kč/lekce. Na konci kurzu bude záloha vrácena v poměrné výši. Při vyčerpání depozitu před koncem kurzu bude klient povinen složit nový depozit, v opačném případě bude z kurzu vyřazen.

CHCI PLATIT ACTIVEPASS KARTOU (SODEXO): Na první lekci se můžete v našem rezervačním systému přihlásit bez předchozí platby. Následně lekci uhradíte ActivePass kartou na místě. Přejete-li si chodit i nadále, informujte o tom recepční nebo lektorku, nastaví Vám v rezervačním systému neomezený přístup. Při hrazení kurzu Air Acro kartou MULTISPORT/SODEXO se karta vztahuje pouze na 60 minut cvičení, doplatek za kurz činí 900,- a je splatný se složením zálohy.


CENÍK KURZŮ, WORKHOPŮ A DALŠÍCH AKCÍ:

Cena je uvedena vždy u daného kurzu.

CENÍK PRONÁJMŮ:

Najdete na samostatné stránce ZDE

CENÍK SLUŽEB (VÝŽIVOVÉ PORADENSTVÍ, KRANIOSAKRÁLNÍ TERAPIE, LAKTAČNÍ PORADENSTVÍ ATD.)

Najdete přímo v nabídce těchto služeb ZDE.


CENÍK LEKCÍ:

Otevřené lekce fungují na kreditový systém. Zakoupené kredity můžete kombinovat na lekce dle vlastních preferencí. Kredity nelze využít na uzavřené kurzy, workshopy a jiné akce.

1 LEKCE BASIC - 180 KREDITŮ

Jóga ve vzduchu®, Jóga, Hula Hoop

180,- Kč


5 LEKCÍ BASIC - 900 KREDITŮ

Jóga ve vzduchu®, Jóga, Hula Hoop

800,- Kč

 1 lekce = 160,- Kč

10 LEKCÍ BASIC - 1800 KREDITŮ

Jóga ve vzduchu®, Jóga, Hula Hoop

1500,- Kč

                                                                  1 lekce = 150,- Kč

1 LEKCE HAPPY HOUR - 150 KREDITŮ

Dopolední lekce označené jako Happy Hour, Cvičení pro maminky

150,- Kč


5 LEKCÍ HAPPY HOUR - 750 KREDITŮ

Dopolední lekce označené jako Happy Hour, Cvičení pro maminky

700,- Kč

1 lekce = 140,- Kč

10 LEKCÍ HAPPY HOUR - 1500 KREDITŮ

Dopolední lekce označené jako Happy Hour, Cvičení pro maminky 

1200,- Kč

(1 lekce = 120,- Kč)

INDIVIDUÁLNÍ LEKCE

Na tuto lekci není možné využít kreditový systém

700,- Kč

NA VEŠKERÉ LEKCE VÁM RÁDI VYSTAVÍME DÁRKOVÝ POUKAZ PRO VAŠE BLÍZKÉ

Platnost všech zakoupených kreditů / lekcí je do 31. 8. 2022

Každý semestr měníme celý rozvrh lekcí. Proto, prosím, zvažte zakoupení počtu kreditů vždy tak, abyste je stihli využít v právě probíhajícím semestru. 

JAK KREDITOVÝ SYSTÉM FUNGUJE?

Každá lekce v rezervačním systému je ohodnocena určitým počtem kreditů. Kreditů si můžete nakoupit více a čerpat z nich různé lekce. Podle hodnoty lekce se Vám budou odečítat kredity. Čím více kreditů nakoupíte, tím levnější pro Vás každá lekce bude. Nakoupené kredity můžete libovolně kombinovat a navštěvovat lekce různých kreditových hodnot. 

Příklad možné kombinace čerpání kreditů:

Koupíte si permanentku za 1800,- Kč a dostanete za ni 1800 keditů. Za ty si můžete:

a) přijít 10x na lekci z kategorie Basic

b) přijít 10x na lekci z kategorie Happy Hour a k tomu dvakrát na lekci Basic

Záleží jen na Vás, jaké kombinace zvolíte.

Při kombinaci se může stát, že vám zůstane drobný nevyužitelný kredit (např. 50 kreditů, za které nelze jít na žádnou lekci). Tento zůstatek je nevratný a nelze jej refundovat v penězích. Můžete jej však doplatit do základní ceny lekce (např. doplatíte částku 100,- Kč a přijdete na lekci Basic).