Flash Gym

Flash Gym

 NAVŠTIVTE NÁS

Jaroslava Foglara 13, Brno (pro příchod doporučujeme přečíst si instrukce níže, vyhnete se tak zbytečnému bloudění) 

ZAVOLEJTE NÁM

+420 607 55 33 32

 NAPIŠTE NÁM

info@jogavevzduchu.cz

Otevírací doba: Flash Gym je otevřen je v dané lekce, není zde funkční recepce. 

NA TELEFONY I EMAILY ODPOVÍDÁME V PRACOVNÍ DOBĚ RECEPCE STUDIA LEVITAS: PO-ČT 15:30 - 19:30

Cvičební sál Flash Gym je součástí Flash Boulder Baru - boulderingové stěny. Je velmi dobře dostupný z Mendlova náměstí a ulice Česká (tram. 5, 6, 7) i z Hlavního nádraží (tram. 2). Sál leží nedaleko zastávky Nemocnice Milosrdných bratří.

Parkovat je možné na ulici Vinohrady (cca 30 m od budovy Flash Gymu) nebo na ulici Jílová (cca 100 m od budovy Flash Gymu). Na samotnou ulici Jaroslava Foglara je vzjezd zakázán. 

Při příchodu prosím dbejte těchto instrukcí: Po výstupu z tramvaje pokračujete trasou od centra Brna a odbočíte první ulicí vpravo (do kopce po ulici Vinohrady), minete první odbočku vpravo, minete prodejnu dveří Grimax, a na další (úzké uličce) odbočíte vpravo, kam Vás nasměruje žlutá cedule s nápisem Cvičební sál, po schodech a směřujte k domu s velkým nápisem Bouldering. Sál leží přímo v prostoru boulderingového centra Flash Boulder Bar

Adresa sálu je Jaroslava Foglara 13, nedoporučujeme však tuto adresu vyhledávat ani v mapách, ani zadávat do GPS navigací. Ze zkušeností našich klientů, které mapy i navigace dovedly jinam, důrazně doporučujeme řídit se výše uvedenými instrukcemi:)

Při příchodu s dětským kočárkem prosím dbejte těchto instrukcí: Po výstupu z tramvaje pokračujete trasou od centra Brna a odbočíte první ulicí vpravo (do kopce po ulici Vinohrady), odbočíte první ulicí vpravo (do zákazu vjezdu), kde půjdete několik metrů do kopce po silnici. U prvního obytného domu po levé straně zahnete vlevo na velkou terasu. Sál je na druhém konci terasy v budově Flash Boulder Baru

BUDOVA JE V NĚKTERÉ DNY BEZ OBSLUHY. DO BUDOVY SE DOSTANETE PROSTŘEDNICTVÍM DÁLKOVÉHO PŘÍSTUPU, KTERÝ VÁM BUDE ZAJIŠTĚN PO ZAVOLÁNÍ NA TELEFONNÍ ČÍSLA UVEDENÁ NA BUDOVĚ.

Flash Gym nabízíme k pronájmu pro víkendové akce.

Cena pronájmu:

1 den: 1800,- Kč

2 dny: 3200,- Kč

Pátek večer + celý víkend: 4200,- Kč

Při opakujících se pronájmech lze individuálně dojednat slevu. V ceně pronájmu je zapůjčení cvičebních pomůcek: podložky, jóga bloky. V ceně není zapůjčení sítí na D-Yogi® Fly. V případě zájmu o pronájem, vyplňte poptávkový formulář níže.

Flash Gym nabízíme k pronájmu pro jednotlivé lekce. Aktuálně volné dny a hodiny vám rádi sdělíme na e-mailu info@jogavevzduchu.cz

Cena pronájmu:

1 hodina (60 minut) - 250,- Kč