Flexi výzva 2016

18.11.2016

V podzimním semestru 2016 budeme pracovat na pružnosti spodních končetin. Cílem je a) placka, b) šňůra nebo c) pozice holuba. Záleží na každém účastníkovi, kterou pozici si vybere. 

Od kdy do kdy to bude? 

Budeme makat od října 2016 do konce roku 2016. 

Jak se můžu zapojit? 

Vyfoťte se v pozici, kterou chcete následujícího půl roku zlepšovat. Fotky nám potom pošlete na info@jogavevzduchu.cz. Do předmětu zprávy uveďte heslo Flexi 2016. My vám pošleme odkaz na tajnou skupinu na facebooku, kde se dozvíte podrobná pravidla. NEBO Přijďte na některou z lekcí Flexibility u nás a nechte se vyfotit (musíte si však donést vlastní foťák) a následně nám vybranou fotografii pošlete na info@jogavevzduchu.cz. Cvičíme každé úterý (šňůry), pátek (celé tělo) a neděli (roznožky). Jednou za 14 dní navíc můžete makat na lekci Progresivního strečinku ve středu, který se bude střídat s lekcí Flexibility zaměřenou na záda. Tedy čtyři lekce týdně, celkem pět různých typů. 

Jak to bude probíhat? 

Budeme makat na lekcích Flexi, které budou ve stejných časech, jako je uvedeno výše. Budeme makat doma podle instrukcí na skupině na facebooku. Průběžně budeme všechno fotit a navzájem se motivovat. 

Musím chodit na lekce? 

Je to určitě lepší. Na lekcích se naučíte správně cvičit, budete dodržovat zdraví bezpečné a zároveň účinné postupy. Také úkoly na facebooku se budou částečně odvíjet o toho, co znáte z lekcí nebo navazovat na aktuální rozpis lekcí. Za účast na lekcích budete také sbírat body, které ovlivní vaše šance na úspěch v soutěži. Ale samozřejmě to není podmínkou vstupu do výzvy a zapojit se může kdokoliv. Pokud tedy nemáte možnost navštěvovat lekce, klidně pošlete fotku a můžete se protahovat s námi. 

A co za to? 

Především dobrý pocit ze sebe sama. Ale ať nejsme trapní:

1. Místo10 lekcí nebo 1 kurz D-Yogi Fly a 1 pár ToeSox ponožek

2. Místo5 lekcí D-Yogi Fly a 1 pár ToeSox ponožek 

3. Místo3 lekce D-Yogi Fly a 1 pár ToeSox ponožek Ponožky nám do výzvy daruje náš spřátelený E-Shop na sítě:) 

  Tak co? Jdete do toho?