Vánoční nabídka

07.11.2017

Pro blížící Vánoce pro Vás máme krásné vánoční poukazy, které si můžete vyzvednout ve studiu LeVITAs v centru Brna nebo si je nechat poslat poštou až domů (poštou posíláme nejpozději 15. prosince, pouze po předchozí platbě na účet).

Poukaz si můžete objednat pomocí formuláře níže.

Přejete-li si obdarovat své blízké něčím opravdu speciálnlím, doporučujeme závěsné sítě s certifikátem D-Yogi® Fly, které mají jako jediné v ČR atest bezpečnosti.

Sítě zakoupíte na eshopu AERIALSTORE.CZ

Cvičení v závěsné síti formou uzavřeného kurzu nebo otevřených lekcí. Lze uplatnit ve studiu LeVITAs v Brně.

CENA:

1 Lekce: 150,- Kč

5 Lekcí: 700,- Kč

10 Lekcí nebo kurz: 1300,- Kč

Cvičení s kojenci nebo batolaty podle aktuálního rozvrhu v Brně. Obdarovaná může lekce využít také na cvičení s dětmi v šátku podle Anny Kohutové nebo cvičení maminek za přítomnosti dětí.

CENA:

1 Lekce: 120,- Kč

5 Lekcí: 500,- Kč

10 Lekcí: 800,- Kč

Chce se Váš blízký stát certifikovaným lektorem D-Yogi® Fly? Kupte mu poukaz na školení instruktorů.

Termíny školení najdete na www.dyogifly.cz, školení probíhají v Brně a Hradci Králové

CENA: 6700,- Kč

V nabídce též dárkový poukaz pro lektory D-Yogi® Fly, kteří si chtějí rozšířit dovednosti cvičení v síti (Gravid pro těhotné, Acrobat, Lymfatic, Warrior, Pilates...kompletní nabídku najdete na www.dyogifly.cz)

CENA: 3200,- Kč

Poukaz na cvičení dle vlastního výběru. Lekce lze uplatnit ve studiu LeVITAs v Brně, a to na všechny lekce, kromě lekcí hormonální jógy.

CENA:

1 Lekce: 150,- Kč

Cvičení s dětmi v šátku podle Anny Kohutové® formou kondičního posilování nebo tance dle aktuálního rozvrhu v Brně. Obdarovaná může lekce využít také na cvičení s kojenci nebo cvičení maminek za přítomnosti dětí.

CENA:

1 Lekce: 120,- Kč

5 Lekcí: 500,- Kč

10 Lekcí: 800,- Kč

OBJEDNÁVKA DÁRKOVÉHO POUKAZU