Ing. Katka Urbanová

O mně

Mým hlavním pohybovým tématem a inspirací je cirkus, který se snažím skloubit se zásadami a principy zdravého pohybu, který pomůže běžnému "člověku kancelářskému" třeba od bolestí zad a bude pro něj dlouhodobě udržitelný, bude mít radost z cílů, kterých dosáhl a může se kreativně rozvíjet.

Nikdy jsem nepatrila mezi malé elegantní gymnastky ani nejrychlejší běžce, přesto se pohybu věnuji celý život a vedu své lekce především s respektem na to, že každý jsme individuální a nejdůležitější je aby nás pohyb bavil.

Najít to pravé cvičení pro mě nějakou dobu trvalo a úraz páteře to rozhodně neulehčil, ale postupnou pomalou prací pod skvělým vedením instruktorek z Levitas jsem se přes zdravotní cvičení na záda, pilates a jógu ve vzduchu dostala až k akrobaci a hulahoops. V posledních letech taky experimentuji s dalšími různými směry jako poledace, aerial hoop nebo kontaktní žonglování. Věřím, že i vám se u nás podaří najít ten správný styl a cvičení s námi vás bude bavit.


Sportovní vzdělání

Instruktor kondičního posilování (MŠMT)

Air Acro - párová akrobacie

D-Yogi Fly I.

Cyklický Trénink

Pánevní dno

Teším se na vás na lekcích Air Acro, které koncipuji i pro naprosté začátečníky bez předchozích zkušeností s jinými cirkusovými nebo pohybovými aktivitami. Věk nebo tělesná stavba nejsou rozhodujícím faktorem, s námi lítá každý :) Nebo se můžeme potkat na Hula Hoop workshopu, kde se naučíte jednoduché ale efektní triky s barevnými obručemi a hlavně najdete prostor, kde můžete na chvíli zapomenout na pracovní stres a zrelaxovat při zábavné aktivitě, kde můžete bez výčitek zahodit veškeré obavy o tom, že neumíte tančit nebo jste nešikovní, protože s obručí se magický triky za chvíli dokáže naučit každý :)