O nás

Naše cesta k sítím

D-Yogi ® Fly

Když jsme v roce 2011 začínali, bylo nás pár (na každou z nás se něco dozvíte v sekci Trenéři a trenérky) a zkušenosti jsme teprve sbírali. Věděli jsme ale, že chceme cvičit poctivě. Zdravotně přínosné cvičení respektující potřeby těla, nejen jeho estetiku, bylo naší prioritou. Proto se u nás zabydlely balanční pomůcky - overbally, fitbally a bossy. Kruhové tréninky a HIIT formy cvičení byly také oblíbenou aktivitou. Stále nám však chybělo něco, co by nás úplně pohltilo. 

Euforie přišla v roce 2012, kdy jsme se jako druhé studio v republice vyškolili ve cvičebním stylu AY Fly Training - cvičení v závěsných sítích. V tomto cvičení jsme postupně získali takové zkušenosti a znalosti, že jsme se stali jedinými českými master instruktory (Mgr. Veronika Kozlová pro AY Fly Training Level 1 a Level 2 a Ing. Petra Škrabalová pro AY Fly Training Pilates). Našim vedením prošlo několik desítek budoucích instruktorů u nás i v zahraničí.

Právě propojení našich původních myšlenek a nové dimenze cvičení v síti nás motivovalo k vytvoření vlastního cvičení. A tak vzniklo D-Yogi®Fly, které spatřilo světlo světa v roce 2014. 

Stále možnosti cvičení v síti rozvíjíme, a tak si můžete přijít zacvičit na lekce DYF Flexibility, DYF Pilates, DYF Kids, DYF Gravid, DYF Partners nebo DYF Acrobat. Další specializace připravujeme, ve spolupráci s fyzioterapeuty a zdravotníky.

D-Yogi ® Fly nabízíme nejen klientům našeho studia, ale školíme také nové instruktory.

Sítě a další pomůcky ke cvičení D-Yogi ® Fly prodáváme na eshopu AerialStore.

Stále hlavou dolů,     ale bez sítí

AirAcro ®

Párová akrobacie byla přirozeným důsledkem naší touhy po stále zábavnějším způsobu, jak udržet naše těla i mysl v kondici. Tak začala v roce 2015 úzká spolupráce s tanečnicí a akrobatkou Bc. Lenkou Šotkovskou. Výsledkem je AirAcro® - párové cvičení odproštěné od duchovního rozměru, soustředící se na techniku provedení v souladu s anatomií a fyziologií lidského těla. AirAcro® nabízíme především formou workshopů a i v tomto druhu cvičení pořádáme školení pro odbornou veřejnost.
Od sítí k šátkům a cvičení s dětmi 

Cvičení s dětmi v šátku podle Anny Kohutové ®

Cvičení maminek (za přítomnosti dětí)
Cvičení s kojenci

Když zakladatelka studia Gym, Veronika, porodila svoji dceru, směr zájmu se prudce otočil. Naše nabídka se rozšířila o kondiční cvičení pro maminky, které si děti mohou vzít přímo na lekci. O cvičení pro kojence, kteří si mohou vzít s sebou maminky. A o cvičení s dětmi v šátku podle Anny Kohutové ®, které spojuje kontaktní rodičovství a lásku k pohybu.

Samozřejmě i v těchto lekcích často používáme sítě na D-Yogi ® Fly, protože to děti zkrátka milují. O maminkách nemluvě.

Vybrané lekce D-Yogi® Fly navíc nabízíme s hlídáním dětí v dětském koutku, který je součástí studia LeVITAs.

Hledání (nejen) ženské rovnováhy 

Hormonální jóga

Cvičení pánevního dna

Náš aktuální tým tvoří téměř samé ženy. A tak není divu, že setkání s Šárkou Simonidesovou na nás zanechalo hluboký dojem. Hormonální jóga se - pro někoho možná překvapivě - ihned uhnízdila do stálého rozvrhu našeho studia. A nejen ta pro ženy, ale také pro muže a pro lidi trpící diabetem.

S hormonální jógou úzce souvisí otázka pánevního dna, a tak se i toto téma pravidelně na seminářích s Šárkou objevuje.

Hormonální jógu nabízíme jak v kurzech, tak ve formě víkendových seminářů.

Více o hormonální józe si můžete přečíst ZDE.

A zpět k původním myšlenkám

Posilování s vlastním tělem

Cardio
Flexi

Pilates

Stále zůstáváme věrni svým původním myšlenkám. A tak ani naše studia neopouští stará dobrá klasika cvičení s vlastním tělem. O každé lekci si můžete přečíst v naší nabídce lekcí a vybrat si tu správnou pro sebe. 

Všechny naše lekce však mají dvě věci společné:

Každá lekce bude plně respektovat potřeby Vašeho těla a zároveň Vás bude neskutečně bavit.