Lenka

Mgr. et Mgr. Lenka Michalcová, PhD.

Jóga ve vzduchu®
Výživové poradenství


Sportovní a výživové vzdělání vzdělání:

  • Cvičitel SPV IV. Třídy (aerobik)
  • D-Yogi Fly I., Fitness Body and Mind Institute
  • D-Yogi® Fly Pilates, Fitness Body and Mind Institute
  • D-Yogi® Fly Partners, Fitness Body and Mind Institute
  • Jóga ve vzduchu® Gravid, Do-Formy
  • Instruktor kondičního posilování, Do-Formy

Já a pohyb? To jsou mi, ale otázky... :). Dnes už si nedovedu představit svůj běžný den bez pohybu. Vždy se snažím během dne najít chvilku pro pohyb, ať už se jedná o činnost, u které se člověk pořádně zapotí nebo činnost klidnějšího charakteru spojená s relaxací. Miluji pohyb v přírodě a ráda se podívám na zajímavá místa, která mohou být v horách nebo i někde schovaná v údolí či u moře. Jóga ve vzduchu mě uchvátila před několika lety a z pozice klienta jsem přešla do pozice lektora. Mám ráda variabilitu závěsné jógy - člověk ji může využít jako klidové relaxační cvičení, ale i si sní může dát pořádně dát do těla a zažít momenty, kdy mu hladina adrenalinu stoupne na maximum. 

Dále jsem absolventka přírodovědecké fakulty Masarykovy univerzity v Brně, kde jsem dokončila doktorské studium v oboru biochemie. Během studií jsem postupně získávala informace, jak funguje lidské tělo a co je potřeba mu dávat, případně v jaké formě, a čeho se naopak vyvarovat, aby fungovalo bez problémů.

Čím dál víc mě zajímala a stále zajímá problematika zdravého životního stylu, které se věnuji nejen z pohledu sportovních aktivit, ale i výživy. V současné době jsem kmenovou lektorkou Do-Formy, dále spolupracuji se školícím střediskem WELKO, kde se podílím na výuce ohledně výživy a zdravého životního stylu, instruktorkou jógy ve vzduchu v brněnském studiu LeVITAs a výživovou poradkyní.

Vložte svůj text...